2024.04.16., kedd - CsongorZalaegerszeg időjárása

Archivum

VILLANYSZERELŐ

2016. július 06. szerda, 15:37
Címkék:

Munkakör VILLANYSZERELŐ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, BERZSENYI ÚT 13.fsz.: 2.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás LAKHATÁSI TÁMOGATÁS
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET A BMODEM@BMODEM.HU EMAIL CÍMEN ILLETVE TELEFONON A 92/319-618-AS ÉS A 30/943-4587-ES TELEFONSZÁMON.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség VILLANYSZERELŐ
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés A MUNKÁLTATÓ BIZTONSÁGTECHNIKAI SZERELÉSBEN ÉS KÁBELHÁLÓZAT ÉPÍTÉSBEN JÁRTAS ELEKTRONIKAI SZAKEMBEREKET KERES LAKHATÁSI TÁMOGATÁSSAL. ELŐNY: - ANGOL NYELVTUDÁS. - PIC MIKROVEZÉRLOK ISMERETE. - NYOMTATOTT ÁRAMKÖRÖK TERVEZÉSE. JELENTKEZNI LEHET MÉG SZEMÉLYESEN A 8900 ZALAEGERSZEG, BERZSENYI ÚT 13. FSZ. 2. SZÁM ALATT.

Foglalkoztató
Foglalkoztató B-MODEM KFT.ZALAEGERSZEG
Képviselő BÖRÖNDI FERENCNÉ Telefonszáma 92 / 319-618
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, BERZSENYI ÚT 13.fsz.: 2.

HETI TÉMA