Rövidhírek
Péntek délután fesztiválnyitó felvonulás
2024. szeptember 06. péntek, 17:59
Szerző, fotó: -pP-
Címkék: felvonulás , Vadpörkölt- és borfesztivál
A zalaegerszegi Vadpörkölt- és Borfesztivál hivatalos fesztiválnyitó felvonulását pénteken délután 4 órától láthatták az érdeklődők a polgármesteri hivatal – Kossuth utca – Kazinczy téri nagyszínpad útvonalon.
Az immár hagyományos felvonuláson a városvezetésen kívül részt vettek a testvérvárosok delegációi, a bor- és mézlovagrendek, a vadászkamara, a 47. Honvédzászlóalj Hagyományőrző Egyesület, a Városi Fúvószenekar, a Zalai Táncegyüttes és az Albatrosz tánccsoport.
A nagyszínpadon Vigh László országgyűlési képviselő és Balaicz Zoltán polgármester köszöntötte a résztvevőket, és a következő két napra jó szórakozást kívántak a fesztiválozóknak. A rendezvénysorozat első fellépője a Zalai Táncegyüttes volt.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Megérkezett az első fecske ZalábaVezetői kinevezés a törvényszékenHencz Hunor aranyérmet nyert a Grand Prix Slovakia versenyenTV-s mérkőzésen fogadja a ZTE KK a címvédő FalcótCsatornabélelés Zalaegerszegen, a Göcseji útonSajtónap alkalmából köszöntötték az újságírókat a Korona SzalonbanÚjabb baleset történt a Hevesi Sándor Színházban, félbeszakadt az előadásIdén rendezik meg utoljára az Alterába FesztiváltLenti és Hernyék között 5 kilométer hosszú kerékpárút épülMárcius 15-e Botfán -
rovatunk hírei
Megérkezett az első fecske ZalábaVezetői kinevezés a törvényszékenHencz Hunor aranyérmet nyert a Grand Prix Slovakia versenyenTV-s mérkőzésen fogadja a ZTE KK a címvédő FalcótCsatornabélelés Zalaegerszegen, a Göcseji útonSajtónap alkalmából köszöntötték az újságírókat a Korona SzalonbanÚjabb baleset történt a Hevesi Sándor Színházban, félbeszakadt az előadásIdén rendezik meg utoljára az Alterába FesztiváltLenti és Hernyék között 5 kilométer hosszú kerékpárút épülMárcius 15-e Botfán top 10
Elkezdődött a Sugár utca fejlesztése ZalaegerszegenA háború ihlette Herkli Mátyás díjnyertes grafikáitÚjabb baleset történt a Hevesi Sándor Színházban, félbeszakadt az előadásAszfaltozás miatt ideiglenes forgalomkorlátozás lesz a Kosztolányi utcában Quizard pubkvíz Zalaegerszegen isNövekvő könyvtárhasználat, több fiatal beiratkozóBuday Mihály festőművész alkotásai a színházbanTöbb ezer fánk fogyott a jótékonysági vásáronGöcseji csoda – a hagyományok és a természet közelségébenLezárások az Aranyoslapi forrás mellett
GALÉRIATOVÁBBI GALÉRIÁK
LAZA MÉDIATOVÁBBI LAZA MÉDIÁK
HETI TÉMA