Vezető hírek
Emlékezés az aradi vértanúkra
2017. október 07. szombat, 15:56
Szerző: V.Zs.; Fotó: Seres Péter
1849 október 6-án végezték ki Aradon az 1848/49-es forradalom és szabadságharc hős honvédtisztjeit. A hagyományoknak megfelelően Zalaegerszegen az 1931-ben emelt Csány László szobránál gyűltek össze az emlékezők.
Ünnepi beszédet Tóth Ferenc, a Pedagógia Oktatási Központ zalaegerszegi főosztályvezetője mondott. A koszorúzás során a város nevében Balaicz Zoltán polgármester, Gecse Péter, dr. Vadvári Tibor és Tolvaj Márta alpolgármesterek hajtottak fejet az emlékműnél.
A megemlékezés koszorúját elhelyezte még Vigh László országgyűlési képviselő, dr. Sifter Rózsa kormánymegbízott, valamint számos helyi szervezet és intézmény képviselői.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Csökken a születések száma, hiányzik az EU-s forrásMegújul Zalaegerszegen a Bajcsy-Zsilinszky tér - forgalomkorlátozásra kell számítaniKözös nótázás BesenyőbenÚj járda és aszfalt a zalaegerszegi Petőfi utca egy szakaszánMűhelylátogatás a Zalaegerszegi Deák-technikumban Gázvezeték-rekonstrukció Zalaegerszegen, a Berzsenyi utcábanA Városi Ügyfélszolgálati Iroda tájékoztatásaMájus 25-én gyermeknap a VizslaparkbanDiáknapot szerveztek a Deák-technikum tanulóiZEGINFO: Bali Zoltán és Gecse Péter sajtótájékoztatója a közgyűlési döntésekről -
rovatunk hírei
1000 üdvözlőlap és meghívó Verdák: Al Barátokra lel101 híres bombázó Traffipax infó 2016.Július 20.Páka szerethető, élhetőSármellék sikereiNaperőmű létesülhet Söjtörön"Amerikából jöttünk, 25 érmet hoztunk! Tavat kerülő vesebetegekKöszöntötték az 500 ezredik ügyfelet top 10
Ifjú polgárőrök avatása a Ganz Ábrahám TechnikumábanA ballagások napja volt a szerda ZalaegerszegenMegújul a Lottó Ruhaház épülete a zalaegerszegi Deák térenEgészséges Zalaegerszeg: együttműködési megállapodás az önkormányzat és a kórház közöttOrgona-trombita koncert Zalaegerszegen és NagykapornakonHolland kerékpáros tanulmányúton járt Bali ZoltánMásodfokú meteorológiai riasztást adtak ki Zala vármegye területéreA bomlás virágai - Így éltünk a 80-as években címmel nyílt kiállításMosoly, tehetség, elfogadás – így szólt az idei Esély GálaSzakmai nap a könyvtárak jelenkori kihívásairól
GALÉRIATOVÁBBI GALÉRIÁK
LAZA MÉDIATOVÁBBI LAZA MÉDIÁK
HETI TÉMA