Vezető hírek
Gólgazdag mérkőzésen búcsúztatták az évet az Egerszegi Titánok
A mérkőzés jól indult a hazaiak számára, hiszen mindössze 57 másodperc elteltével Danila Petrov szerzett vezetést Marth Bence remek passzából. A 10. percben Szalai Donát emberelőnyből növelte az előnyt 2:0-ra. A vendégek ugyan szépítettek Lévai találatával, de Wappel Milán válasza egy lehetetlen szögből lőtt góllal újra kettőre növelte a különbséget. Az első harmadot 3:2-es hazai vezetéssel zárták a csapatok.
A második játékrészben a győriek nagy nyomást helyeztek a hazai védelemre, és Kiss góljával sikerült kiegyenlíteniük. A Titánok azonban gyorsan reagáltak: Őri Arvid remek átlövése emberelőnyből ismét előnyhöz juttatta a hazaiakat (4:3). A kapuban Tóth Dominik bravúros védései ragadtatták tapsra a szurkolókat.
A harmadik harmadban a Győr Nagy gólja révén egyenlített, majd Marth Bence a 49. percben ismét vezetéshez juttatta a hazaiakat (5:4). Az utolsó percek azonban a vendégeknek kedveztek: Nagy, aki összesen négy gólt szerzett a mérkőzésen, előbb egyenlített, majd emberelőnyből a győriek először kerültek vezetéshez (5:6). A hazai csapat mindent megpróbált az egyenlítés érdekében, még a kapust is lehozták, de sajnos újabb gólt kaptak, így alakult ki az 5:7-es végeredmény.
Egerszegi Titánok- UNI GYŐR ETO HC 5:7 (3:2, 1:1, 1:4)
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Baloldali ajánlat a választóknak az MSZP részérőlHorgonyt fel, mélyedj el a vitorlásturizmus rejtelmeiben a MATE keszthelyi Georgikon Campusán!Megyei jogú városok jegyzői üléseztek ZalaegerszegenTovábbra sem látogatható a hévízi tófürdő központi épületeEmbercsempészet: Hiába teljesítette a fuvarokat, nem kapta meg a pénztJúnius 3. - Riasztás Zala vármegyérePénzügyi tippek - hogy a nyaralás valóban gondtalanul teljen!Epernapok a zalaegerszegi piaconZalaegerszeg és a biciklizés – rajzpályázat gyerekeknekMegszépül a zalaegerszegi vasútállomással szemközti terület -
rovatunk hírei
Köszöntötték az 500 ezredik ügyfeletA járműipari tesztpálya óriási lehetőségMariska udvar és Tájház Háromcsillagos balatoni strandok ZalábanElismerés, hála és köszönetSötétedés után a múzeumbanLenti Nyári EstékÖnkéntes egyetemisták érkeztek Amerikából Sportpálya és közösségi kert KispálibanMercedes G találkozó Gyenesdiáson top 10
Ismét jótékonysági koncertet ad a Liszt Ferenc VegyeskarÉvadzáró és díjátadó a Hevesi Sándor SzínházbanJúnius 13-án délután megnyílt a 2025-ös EgerszegFesztJúnius 21-én Zalaegerszegen is Múzeumok ÉjszakájaJúnius 3. - Riasztás Zala vármegyéreÁtadták a zalai építészeti nívódíjat és a Zala megye Építészetéért DíjatJúnius 13-tól indul az EgerszegFesztA bomlás virágai és a diktatúra végnapjaiA szezon legjobbjait köszöntötte a vármegyei Kosárlabda SzövetségÍró-olvasó találkozó, majd szünet az Apáczai-tagkönyvtárban