2024.04.23., kedd - BélaZalaegerszeg időjárása

Archivum

TEHERGÉPJÁRMŰ-SZERELŐ

2016. július 06. szerda, 15:29
Címkék:

Munkakör TEHERGÉPJÁRMŰ-SZERELŐ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8800 NAGYKANIZSA, _
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja TELEFONON:70-211-7666 VAGY E-MAIL-BEN:SZAKAL.ISTVAN@FREEMAIL.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség AUTÓSZERELŐ
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató SZAKÁL-BAU KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő SZAKÁL ISTVÁN Telefonszáma 0 / 0
Cím 8800 NAGYKANIZSA, GARAY ÚT 3

Munkaügyi Kirendeltség
Felelős ügyintéző B. KIS CSABÁNÉ Telefonszáma (93) 310-327
Kirendeltség neve NAGYKANIZSAI JÁRÁSI HIVATAL FOGLALKOZTATÁSI OSZTÁLY

HETI TÉMA