2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Archivum

MŰSZAKVEZETŐ

2016. július 10. vasárnap, 08:11
Címkék:

Munkakör MŰSZAKVEZETŐ (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, BAROSS GÁBOR ÚT 2.
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja ÖNÉLETRAJZ ÉS BÉRIGÉNY MEGKÜLDÉSÉVEL E-MAILBEN: ALLAS@PYLON.HU
ÖNÉLETRAJZ ÉS BÉRIGÉNY MEGKÜLDÉSÉVEL E-MAILBEN: ALLAS@PYLON.HU

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA, GIMNÁZIUM, TECHNIKUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Megjegyzés FELADATOK: - AZ IRÁNYÍTÁSI TERÜLET NAPI FELADATAINAK KIADÁSA, KOORDINÁLÁSA - TERMELÉSI TERV MEGVALÓSÍTÁSA - ÜZEMI ADMINISZTRÁCIÓ FELTÉTELEK: - MINIMUM KÖZÉPFOKÚ ISKOLAI VÉGZETTSÉG - ACÉLIPARI TERMÉKEK GYÁRTÁSÁBAN SZERZETT JÁRTASSÁG - FELHASZNÁLÓI SZINTŰ SZÁMÍTÓGÉPES ISMERET JELENTKEZNI LEHET ÖNÉLETRAJZ ÉS BÉRIGÉNY MEGKÜLDÉSÉVEL E-MAILBEN: ALLAS@PYLON.HU

Foglalkoztató
Foglalkoztató PYLON-94 KFT.
Képviselő . Telefonszáma . / .
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, BAROSS GÁBOR ÚT 2.

HETI TÉMA