2024.04.20., szombat - TivadarZalaegerszeg időjárása

Archivum

POSTAI KÉZBESÍTŐ

2016. július 06. szerda, 15:36
Címkék:

Munkakör POSTAI KÉZBESÍTŐ (3 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, KASZAHÁZI UTCA 3.
Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér 125000 Ft - 130000 Ft
Juttatás VÁLASZTHATÓ BÉREN KÍVÜLI JUTTATÁS, PÓTLÉKOK
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja JELENTKEZNI LEHET A 92/597-511-ES TELEFONSZÁMON VAGY SZEMÉLYESEN HÉTKÖZNAP 09.00-14.00-IG A KÉZBESÍTŐ POSTÁN: 8900 ZALAEGERSZEG, KASZAHÁZI U. 3.

Elvárások
Követelmények BEJEGYZÉS NÉLKÜLI ERKÖLCSI BIZONYÍTVÁNY ÉS TUDJON KERÉKPÁROZNI
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés A MUNKÁLTATÓ AZ ALAPBÉREN FELÜL TÖBBFÉLE JUTTATÁST KÍNÁL.

Foglalkoztató
Foglalkoztató MAGYAR POSTA RT.- 1.SZÁMÚ POSTAHIVATAL
Képviselő . Telefonszáma . / .
Cím 8900 ZALAEGERSZEG, ISPOTÁLY KÖZ 1.

HETI TÉMA