2024.03.28., csütörtök - Gedeon, JohannaZalaegerszeg időjárása

Archivum

PULTFELTÖLTŐ,ÁRUFELTÖLTŐ

2016. július 06. szerda, 15:39
Címkék:

Munkakör PULTFELTÖLTŐ,ÁRUFELTÖLTŐ (5 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8

Munkarend VEZÉNYLÉS SZERINT
Felajánlott bruttó havi bér 111000 Ft - 115000 Ft
Juttatás ÉTKEZÉSI ÉS UTAZÁSI HOZZÁJÁRULÁS
Munka körülmények KÉT MŰSZAKOS MUNKAREND,5 MUNKANAP,2 SZABADNAP
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8-TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN-30-372-9877

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA, SZAKISKOLA, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató ZK HOTEL SZÁLLODAIPARI KFT.
Képviselő CZIMONDOR NÁNDOR Telefonszáma 0 / 0
Cím 8749 ZALAKAROS, GYÓGYFÜRDŐ TÉR 8

HETI TÉMA