Archivum
Röplabdás sikerek
A Nordost Kupán – egyedüli külföldi meghívottként – szerepeltek Nürnbergben az egerszegi röplabdások. Első napon a hagyományoknak megfelelően 12 vegyes csapat, köztük két egerszegi, küzdött a kupáért.
A megyeszékhelyiek első számú csapata a döntőben kapott ki, így ezüstérmes lett. A második számú együttes a vigaszágra került, ott valamennyi ellenfelét legyőzve végzett az élen. Másnap 5 női és 8 férficsapat részvételével folytatódott a torna. A hölgyek, kiegészülve két helyi játékossal, a második helyen zártak. A férfiak is jól teljesítettek, ők a harmadik helyet szerezték meg.
A tornán szerepelt egerszegi röplabdázók: Tislér József, Novák László, Novákné Bosits Csilla, Pais László, Mihálka István, Horváth László, Lónyai Zoltán, Pintérné Csillag Ildikó, Molnárné Czigány Judit, ifj. Mert Attila, Horváth Tímea, Cseke László.
MEGOSZTÁS
-
rövidhírek
Első idegenbeli meccsére készül a ZTE FC Változatlan kerettel folytatja a ZTE ZÁÉV TK női tekecsapataMagyar Péter Zalaegerszegen járt, a Vizslaparkban tartott fórumotLecsaptak a zalaegerszegi dílerhálózatraTakács Nóra bronzérmet szerzett az EYOF-onIszapmederbe esett lovon segített a szolgálaton kívüli rendőrAszfaltozás a zalaegerszegi Kossuth utcábanAugusztus 6-ig várják a csapatok jelentkezését az AquaCity főzőversenyéreElőször rendeztek strandkézilabda tornát az Aquacity-benHamarosan kiderülnek a felvételi ponthatárok -
rovatunk hírei
Akadálymentes rendőrségi ügyfélszolgálatokEsélyegyenlőségi fesztivál Vendégcsalogató hagyományteremtésA tanulás a fiatalság zálogaBiztonságtechnikaStrandolj és szórakozz Gébárton!A reiki test és lélek segítőjeGórcső alatt az egészségturizmusElektromos készülékeink villámvédelmeSzámítástechnika a felhőben top 10
Tizennégy százalékkal többen kezdhetik meg tanulmányaikat a Zalaegerszegi Egyetemi KözpontbanVáltozatlan kerettel folytatja a ZTE ZÁÉV TK női tekecsapataElső idegenbeli meccsére készül a ZTE FC