2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Archivum

HEGESZTŐ

2016. július 16. szombat, 09:23
Címkék:

Munkakör HEGESZTŐ (3 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, KÜLSŐ ZSIDI ÚT 1.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 170000 Ft - 350000 Ft
Juttatás CAFETERIA
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8360 KESZTHELY, KÜLSŐ ZSIDI ÚT 1.

Elvárások
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség HEGESZTŐ
Gyakorlati idő 0 ÉV FELETT 1 ÉVIG

Megjegyzés MINŐSÍTÉS NEM ALAPFELTÉTEL. VÁLLALJÁK PÁLYAKEZDŐK BETANÍTÁSÁT IS. FIZETÉS SZAKMAI TUDÁS, MINŐSÉG ÉS TELJESÍTMÉNY ALAPJÁN.

Foglalkoztató VEGS VASIPARI ÉS GÉPGYÁRTÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő MARTON KÁROLY Telefonszáma 30 / 689-8835
Cím 8360 KESZTHELY, KÜLSŐ ZSIDI ÚT 1.

HETI TÉMA