2024.03.29., péntek - AgusztaZalaegerszeg időjárása

Archivum

UTAZÓ ÉRTÉKESÍTŐ

2016. július 18. hétfő, 13:14
Címkék:

Munkakör UTAZÓ ÉRTÉKESÍTŐ (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, - ÚT .
Munkarend KÖTETLEN
Felajánlott bruttó havi bér 40000 Ft - 200000 Ft
Fogl. jogviszony MEGBÍZÁSI (POLGÁRI)
Jelentkezés módja FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL: ERTEKESITES.SPOINVEST@GMAIL.COM
FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL: ERTEKESITES.SPOINVEST@GMAIL.COM
Próbaidő várható? Nem

Elvárások
Iskolai végzettség GIMNÁZIUM, TECHNIKUM, SZAKMUNKÁSKÉPZŐ, EGYETEM, SZAKISKOLA, SZAKKÖZÉPISKOLA, FŐISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés
Megjegyzés ÉRTÉKESÍTŐKET KERES A UPC DIREKT ZALA ÉS SOMOGY MEGYEI HIVATALOS FORGALMAZÓJA. FŐ -ÉS MELLÉKÁLLÁSBAN IS VÉGEZHETŐ MUNKA. OKTATÁST, KÉPZÉST BIZTOSÍT A MUNKÁLTATÓ. HOSSZÚTÁVÚ KARRIER LEHETŐSÉG. BÉREZÉS: ALAPDÍJ+JUTALÉK. ÉRTÉKESÍTÉSBEN SZERZETT TAPASZTALAT, "B" TÍPUSÚ JOGOSÍTVÁNY, ÉS SAJÁT GÉPJÁRMŰ ELŐNY, DE NEM FELTÉTEL. KÖTETLEN MUNKAIDŐ, EGY FEJLŐDŐ, SIKERORIENTÁLT CSAPAT. ELVÁRÁS A KIVÁLÓ KOMMUNIKÁCIÓS KÉSZSÉG, HATÁROZOTT FELLÉPÉS. JELENTKEZNI LEHET FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ MEGKÜLDÉSÉVEL. E-MAIL: ERTEKESITES.SPOINVEST@GMAIL.COM

Foglalkoztató
Foglalkoztató SPO INVEST HUNGARY KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő KOVÁCS TAMÁS Telefonszáma 20 / 290-9695
E-mail cím: ertekesites.spoinvest@gmail.com
Cím 8226 ALSÓÖRS, BAJCSY ZSILINSZKY UTCA 5.

HETI TÉMA
Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK