2024.04.30., kedd - Katalin, KittiZalaegerszeg időjárása

Archivum

ELADÓ KERT OSZTÁLYRA

2016. június 24. péntek, 14:37
Címkék:

Munkakör ELADÓ KERT OSZTÁLYRA (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8360 KESZTHELY, FRECH MIKLÓS UTCA 4.
Munkarend KÉT MŰSZAK: DE.-DU.
Felajánlott bruttó havi bér
Juttatás ERZSÉBET UTALVÁNY
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8360 KESZTHELY, FRECH MIKLÓS UTCA 4.
JELENTKEZNI LEHET A KESZTHELYI OBI ÁRUHÁZ VEVŐSZOLGÁLATÁN LEADOTT ÖNÉLETRAJZZAL VAGY E-MAILBEN MEGKÜLDVE.

Elvárások
Követelmények TARGONCA VEZETŐI JOGOSÍTVÁNY SZÜKSÉGES
Iskolai végzettség SZAKMUNKÁSKÉPZŐ,
Szakképzettség KERTÉSZETI-GAZDABOLTI ELADÓ, ÁRUHÁZI-ÜZLETHÁZI ELADÓ
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés

Foglalkoztató
Foglalkoztató OBI HUNGARY RETAIL KERESKEDELMI KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő DUDÁSNÉ SIMON JUDIT Telefonszáma _ / _
E-mail cím: obihu031@obi.hu
Cím 8360 KESZTHELY, FRECH MIKLÓS UTCA 4.

HETI TÉMA
Lapcsalád (pdf-tár)
Zalaegerszeg
Zalai Napló
Hévíz Keszthely
CÉGBOX
HÍRLEVÉL

Leiratkozás hírlevelünkről

CÍMKÉK