2024.04.30., kedd - Katalin, KittiZalaegerszeg időjárása

Archivum

THAI MASSZŐR

2016. június 24. péntek, 14:35
Címkék:

Munkakör THAI MASSZŐR (2 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8380 HÉVÍZ, SZÉCHENYI UTCA 19.
Munkarend KÖTÖTT NAPPALI MUNKAVÉGZÉS
Felajánlott bruttó havi bér 129000 Ft
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja FOGLALKOZTATÓNÁL: 8357 SÜMEGCSEHI / HÉVÍZ
JELENTKEZÉS TELEFONON: HERTELENDY KÁROLY: 06-30/332-6117

Elvárások
Követelmények THAI MASSZŐR GYAKORLAT, ILLETVE THAI "NATIONAL SKILL TEST" OKLEVÉL SZÜKSÉGES; ANGOL NYELVISMERET SZÜKSÉGES
Iskolai végzettség SZAKKÖZÉPISKOLA,
Szakképzettség MASSZŐR (SZINT ÉS TEVÉKENYSÉG MEGJELÖLÉSÉVEL)
Gyakorlati idő 1 ÉV FELETT 2 ÉVIG

Foglalkoztató
Foglalkoztató CHANPHAN AMONRAT EGYÉNI VÁLLALKOZÓ
Képviselő CHANPHAN AMONRAT Telefonszáma 30 / 332-6117
Cím 8357 SÜMEGCSEHI, ÁRPÁD UTCA 35.

HETI TÉMA