2024.05.06., hétfő - Ivett, FridaZalaegerszeg időjárása

Archivum

UDVARI MUNKA - FŰNYÍRÁS

2016. június 24. péntek, 14:50
Címkék:

Munkakör UDVARI MUNKA - FŰNYÍRÁS (1 fő)
Munkavégzés helye MAGYARORSZÁG/NYUGAT-DUNÁNTÚL /ZALA MEGYE
8900 ZALAEGERSZEG, UTCA

Munkarend ÁLLANDÓ DÉLELŐTTI MŰSZAK
Felajánlott bruttó havi bér 140000 Ft - 140000 Ft
Fogl. jogviszony MUNKA TÖRVÉNYKÖNYVE SZERINTI
Jelentkezés módja JELENTKEZNI KIZÁRÓLAG TELEFONON LENDVAY BEÁTÁNÁL A 30/9378-110-ES TELEFONSZÁMON, VAGY A 30/247-56-46-OS TELEFONSZÁMON ZUBOR ISTVÁNNÉNÁL

Elvárások
Iskolai végzettség ÁLTALÁNOS ISKOLA,
Szakképzettség NINCS SZAKKÉPZETTSÉGE
Gyakorlati idő NINCS

Megjegyzés
Megjegyzés FELADAT: UDVARI TAKARÍRÁS ÉS FŰNYÍRÁS.

Foglalkoztató NATURALBAU IPARI, KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGŰ TÁRSASÁG
Képviselő LENDVAY BEÁTA Telefonszáma 30 / 9378-110
Cím 1054 BUDAPEST 05. KER., HONVÉD UTCA 8.

HETI TÉMA